Hp Designjet 500

Ana Sayfa Hp Designjet 500

Hp Designjet 500

Hp Designjet 500

Üstün çizimleri ve fotoğraf kalitesinde görüntüleri hızlı bir şekilde ve çok uygun bir fiyata elde edin.  Vektörel verileri yazıcıda işleyen dahili HP-GL/2 kartıyla; tıklama ile baskı arasındaki süreyi azaltın.

>  Zamandan tasarruf edin: Sayfanın tüm kenarlarında 5 mm marj sayesinde, çizimleri kırpmaya gerek kalmaz. 0,04 mm’ye varan incelik ve ± %0,2 doğruluktaki çizgilerle kalite farkını görün.

>  HP Renk Katmanlama Teknolojisi ve 1200 dpi’ye kadar çözünürlükten faydalanarak, işinizi fotoğraf kalitesinde görüntülerle görselleştirin. Bu hızlı ve kullanımı kolay yazıcıyla zamandan tasarruf edin ve toplam çalıştırma maliyetlerini azaltın.

>  A1 çizimi başına 90 saniyeye kadar ve saatte 7,9 m2 tam renkli görüntü sunan baskı hızı.

>  Üç dikey A3+ görüntü (330 x 483 mm) yan yana sığar1.

>  Sürücülerin yüklenmesi kolay, kullanımı pratiktir; kontrol panelinde gezinmek kolaydır.

>  Modüler 69 cc mürekkep kartuşları, uzun ömürlü baskı kafaları, 45,7 m uzunluğunda ortam ruloları, otomatik kesme ve baskıların ortam kutusunda istiflenmesi sayesinde, gözetimsiz baskı sorunsuzdur2.

>  USB ve paralel portlar, isteğe bağlı ağ kartı.

HP Designjet 500ps Plus Yazıcı için EFI Designer Edition XL RIP ile doğru renkleri elde edin.

>  HP Designjet 500ps Plus Yazıcı için EFI Designer Edition XL RIP sayesinde, karmaşık grafik dosyalarını işlerken aynı anda renk yönetimi yapabilirsiniz.

>  Renk konusunda uzmanlığınız olmasa bile, önceden ayarlı birkaç modu kullanarak doğru sonuçlar elde edin.

>  JPEG, TIFF, PDF veya Adobe® PostScript® 3™ dosyalarını önizleyin, sayfa düzeni ve ortam yönünü kontrol edin ve deneme hatalarını önleyin.

>  Çıktıları ortam üzerinde verimli